KONTAKT

Du finner alle fabrikkarbeiderne her.

For media

Anika Kurshed, +47 938 85 436, anika@forandringsfabrikken.no 
Alexander Sommerseth, +47 408 55 952, alexander@forandringsfabrikken.no (styremedlem)

For fagfolk, utdanningsinstitusjoner og studenter på barnevern- og helsefeltet

Anika Kurshed, +47 938 85 436, anika@forandringsfabrikken.no

For fagfolk, utdanningsinstitusjoner og studenter på rus- og justisfeltet

Dania Omar, +47 979 48 677, dania@forandringsfabrikken.no 

For fagfolk, utdanningsinstitusjoner og studenter på skolefeltet

Leon Bell, +47 908 40 093, leon@forandringsfabrikken.no 

For fagfolk, utdanningsinstitusjoner og studenter på barnehagefeltet

Eira Tellefsen, +47 902 90 640, eira@forandringsfabrikken.no 

For organisasjoner i Norge

Dania Omar, +47 979 48 677, dania@forandringsfabrikken.no 

For internasjonale aktører som ønsker samarbeid

Marit Sanner, + 47 911 96 561, marit@forandringsfabrikken.no 

Bestill materiell

Send mail om hva du ønsker å bestille til bestilling@forandringsfabrikken.no